Fitness Boxing Aralık Ayında Switch’e Geliyor! Fitness Boxing Aralık Ayında Switch’e Geliyor!
Aralık 2018’de çıkacak olan Fitness Boxing oyununda boks temalı antrenmanlara katılarak boks yapmayı öğrenebilirsiniz. Fitness Boxing Aralık Ayında Switch’e Geliyor!

Koltuktan kalkıp harekete geçme zamanı! 21 Aralık 2018’de çıkacak olan Fitness Boxing oyununda boks temalı antrenmanlara katılarak boks yapmayı öğrenebilirsiniz.

Nintendo Switch Joy-Con kumandalarını kavrayıp yumruk atarak, zikzak çizerek ve çömelerek tüm vücudunuzu çalıştıracaksınız. İlave spor ekipmanlarına gerek yok!

Fitness Boxing günlük eğitimi 10-40 dakika arasında değişiyor ve hem düşük hem de yüksek yoğunluklu seçenekler sunuyor. Farklı bir grup eğitmen arasından seçim yaptıktan sonra, görünümlerini antrenör kıyafetleriyle kişiselleştirebilirsiniz. Oyun, yaklaşık vücut kitle indeksine (BMI) dayalı yakılan kaloriyi tahmin edebilir. Fitness yolculuğunuza devam ederken, daha fazla şarkı kazanabilirsiniz ve ayrıca daha zorlayıcı eğitimler alabilirsiniz.

Ayrıca, iki oyunculu modda, bir arkadaş ya da aile üyesi ile birlikte oyun oynayabilir ya da birer Joy-Con kullanarak sanal bir boks ringinde yüzleşebilirsiniz.

Nintendo Switch sisteminin portatif özelliği sayesinde, Fitness Boxing evde TV modunda veya masaüstü modda hareket halindeyken oynanabilir.

-Basın bülteni.
Nintendo Switch Online İçin Yeni Oyunlar Geliyor