Flappy Bird Geri Döndü, Hem De Ailesiyle Beraber Flappy Bird Geri Döndü, Hem De Ailesiyle Beraber
Sene başında olay yaratan oyun Flappy Bird geri döndü ve artık iki kişi beraber oynayabiliyor. Yaratıcısı Dong Nguyen’in ismini beyinlerimize kazıyan Flappy Bird oyunu,... Flappy Bird Geri Döndü, Hem De Ailesiyle Beraber

Sene başında olay yaratan oyun Flappy Bird geri döndü ve artık iki kişi beraber oynayabiliyor.

Yaratıcısı Dong Nguyen’in ismini beyinlerimize kazıyan Flappy Bird oyunu, Şubat ayında online mağazalardan çekilmişti. Nguyen bunun sebebini, fazlasıyla bağımlılık yapıcı bir oyun olması ve bu durumdan memnun olmadığı şeklinde açıklamıştı.

Fakat şimdi bu bağımlılık yaratıcı oyun geri döndü. Flappy Birds Family ismi ile gelen oyun, artık iki kişilik karşı karşıya oynanış seçeneği sunuyor. Fakat tek problem, yeni oyunun sadece Amazon firmasının Fire TV isimli konsolunda çıkmış olması.

Herkes neden Nguyen’in süper popüler oyununu, daha yeni ve az kullanılan bir cihazda çıkartmaya karar verdiğini merak ediyor. Söylentiler, Amazon firması Dong Nguyen’e yeni oyunun sadece kendi konsollarında çıkması için iyi bir miktar para vermiş olabileceği yönünde.

Bu durumdan dolayı Flappy Birds Family oyununu oynayamayacaksınız ama en azından aşağıdaki videoda neye benzediğini görebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.