For Honor Dünya ile Aynı Anda Voidu’da For Honor Dünya ile Aynı Anda Voidu’da
Dünya çapında milyonlarca oyunsever tarafından heyecan ile beklenen For Honor, dünya ile aynı anda Voidu kataloğundaki yerini aldı. For Honor Dünya ile Aynı Anda Voidu’da

Dünya çapında milyonlarca oyunsever tarafından heyecan ile beklenen For Honor, dünya ile aynı anda Voidu kataloğundaki yerini aldı. 

Dünya çapında çok büyük oyunlara imzasını atmış bir firma olan Ubisoft tarafından geliştirilen oyun, aksiyon ve heyecan dolu bir dünyaya adımınızı atacaksınız. Orta çağ temasında 3 fraksiyondan biri olarak (Şövalye, Viking ve Samuray) ölümcül savaşlarda, online multiplayer modunda veya ister tek, ister arkadaşınızla beraber oyanayabileceğiniz hikaye modunda düşmanlarınızla kanlı çarpışmalara girerek Orta Çağ periyodunun sert yaşamını görme fırsatı elde edeceksiniz.

For Honor, Dünya ile aynı anda 159 TL’lik fiyatı ile Voidu’da! Oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.