Kategoriler

For Honor İçin Yeni Sezon 16 Haziran’da Geliyor

For Honor

Ubisoft bugün For Honor için 6. Yıl 2. Sezon Curse of the Scarab’ın 16 Haziran’da çıkacağını duyurdu. Büyük Afet’ten sonra Bolthorn, halkını kurtarmak için çalınan yadigarların gücünü kullandı, ancak bu süreçte farkında olmadan Heathmoor’a korkunç bir lanet gönderdi. Mısır mitolojisinden ilham alan bu sezon, yeni bir Kahraman Görünümü, yeni bir Savaş Bileti ve Savaş Paketi, Firavunların Adaleti etkinliğini tanıtıyor ve Test Alanlarını 30 Haziran – 7 Temmuz tarihleri ​​arasında Guardbreak güvenlik açığı değişikliklerine odaklanarak geri getiriyor.

Curse of the Scarab, Heathmoor’a getirilen laneti yansıtmak için yeni oyun içi ortam değişiklikleri getirecek. Oyuncular, Bolthorn’un çalınan kalıntıları kullanma ve yanlışlıkla ülkeyi mahvetme konusundaki motivasyonlarını ortaya çıkaracak olan üç bölümlük kısa hikaye “Sands of Ruin”i ve 17 Haziran’da birinci bölüm yayınlanacak olan kitabı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Yeni etkinlik Justice of the Pharaohs, Dominion oyun modunun yeni bir varyasyonuna, yağmalanabilir silahlara, ücretsiz bir etkinlik geçişine ve yeni siparişlere sahip. Oynanabilir etkinlik, ambiyans ve sanat güncellemeleri de dahil olmak üzere Riverfort haritasındadır ve 16 Haziran – 7 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşir. Sezonun ilerleyen saatlerinde daha fazla sürpriz ortaya çıkacak.

6. Yıl Sezon 2’nin Savaş Bileti, sezonun temasını yansıtan 100 farklı ödül katmanıyla birlikte lansmanda sunulacak. Oyuncular, geleneksel Battle Pass’ı veya Battle Pass’ı içeren ve anında 25 seviyenin kilidini açan Battle Bundle’ı satın alabilir. Ayrıca yeni Kahraman görünümü, Lanetli Bolthorn, sezon açılışında satın alınabilecek.

For Honor30 milyonu aşkın oyuncusuyla For Honor, Xbox One, Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass içeren PC’nin yanı sıra Ubisoft abonelik hizmeti PlayStation®4 ve Ubisoft+’ta oynanabilir. For Honor ayrıca PlayStation®5 ve Xbox Series X | S geriye dönük uyumluluğa sahip.
Detaylı bilgi için  forhonorgame.com 

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
·
İlgili Kategoriler
Haber