For Honor İncelemesi – Ubisoft’un Şövalye, Viking ve Samuray’ına Yakından Bakış! For Honor İncelemesi – Ubisoft’un Şövalye, Viking ve Samuray’ına Yakından Bakış!
For Honor, Ubisoft'un uzun süredir beklenen oyunlarından biri. Asıl kafaları kurcalayan soru ise; oyunun ömrünün ne kadar olduğu? For Honor İncelemesi – Ubisoft’un Şövalye, Viking ve Samuray’ına Yakından Bakış!

For Honor, Ubisoft’un uzun süredir beklenen oyunlarından biri. Kimisine göre fiyatının hakkını veremiyor, kimisine göre ise beklenen etkiyi yaratıyor. Asıl kafaları kurcalayan soru ise; oyunun ömrünün ne kadar olduğu?

Birçok inceleme sitesi incelendiğinde ortalama 78 puana ulaşan aksiyon ve hack&slash oyunumuz, aslında oldukça zor. Taktik gerektiren savaşlara dalarken, karakterimizi iyi tanımalı ve düşmanı da takip etmek durumundayız. 

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► www.fragtist.com

For Honor İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.