Fortnite’ın 5. Sezonu Çok Yakında Başlıyor! Fortnite’ın 5. Sezonu Çok Yakında Başlıyor!
Kısa sürede her yaştan oyuncuyu kendine çekerek dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite’ın 4. sezonu sona eriyor. Fortnite’ın 5. Sezonu Çok Yakında Başlıyor!

Epic Games’in kısa sürede her yaştan oyuncuyu kendine çekerek dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran oyunu Fortnite’ın 4. sezonu yakında sona erecek. Oyuncular merakla 5. sezonu beklerken, Epic’in yeni sezon öncesi başlatacağı %100 bonus deneyim puanı etkinliği sevinç yarattı.

Oyunun 4. sezonu Mayıs ayı başında oyun dünyasına düşen bir meteorla başlamıştı. Herkesin uzaylılar veya dinozorlarla ilgili bir şeyler beklediği sezonun teması süper kahramanlardı. Hatta sezon içinde Marvel ile yapılan bir işbirliği sonucu Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminden Thanos karakteri de kısa süreliğine oyunda yer almıştı. 5. sezonun temasının ne olacağı ise bir sır gibi saklanıyor ve 12 Temmuz’a kadar beklemekten başka çare yok.

Epic Games oyunculara yeni sezonu beklerken 4. sezondaki eksiklerini tamamlama fırsatı sunuyor. Bu yüzden 29 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar tüm oyuncular %100 bonus XP kazanacaklar. Henüz Omega veya Carbide kostümlerini alamayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat!

Her şey yolunda giderse Fortnite’ın 5. sezonu için planlanan başlangıç tarihi 12 Temmuz ve 10 hafta sürecek. Tüm Fortnite sezonlarında olduğu gibi yeni sezondan da pek çok şaşırtıcı yenilik, yeni silahlar ve göz alıcı yeni kostümler beklemek yanlış olmaz.

Fortnite’ın 5. sezon için hazırladığı sürprizlerden haberdar olmak ve güncellemeyle ilgili en yeni bilgileri anında öğrenmek için oyunun Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.

PUBG Corp. Epic Games’e Açtığı Davayı Geri Çekti