Fortnite Artıık Bütün Android Kullanıcılarına Açık! Fortnite Artıık Bütün Android Kullanıcılarına Açık!
Bir süredir belirli Samsung cihazlarında özel davetle girilebilen Fortnite Android sürümü artık bütün Android sahiplerine açık. Fortnite Artıık Bütün Android Kullanıcılarına Açık!

Bir süredir belirli Samsung cihazlarında özel davetle girilebilen Fortnite Android sürümü artık bütün Android cihaz sahiplerine açık.

Google Play Store’da bulunmayan oyuna giriş yapmak için bu siteye herhangi bir Android cihaz üzerinden bağlanmanız yeterli. İsterseniz siteye PC’den bağlanıp karşınıza çıkan QR kodunu telefonunuzla taratarak da oyuna bağlanabilirsiniz.

Oyunun Play Store’da bulunmamasının sebebi ise Epic Games’in oyuncularıyla doğrudan ilişki kurmak istemesi. Yani geliştiriciler herhangi bir aracıya ihtiyaç duymak istemiyorlar. Tabii iOS sürümünün App Store’dan indirilebildiğini hatırlatalım ancak Apple cihazlarında başka bir seçenek de yok. Epic Games CEO’su Tim Sweeney, daha önce yaptığı açıklamada “Play Store ve diğer aracıları işin içine dahil etmemenin ekonomik anlamda da ciddi bir rahatlık sağladığını” belirtmişti.

Stardew Valley Mobil Cihazlara da Geliyor!