Forza Horizon 2’de Gerçekçi Hava Durumu Bulunacak Forza Horizon 2’de Gerçekçi Hava Durumu Bulunacak
Forza Horizon’ın yeni oyunu dinamik hava şartlarıyla geliyor. E3 2014’te duyurulan Forza Horizon 2, tüm Forza hayranlarının ilgisini çekmişti. Sumo Digital‘in Xbox One ve... Forza Horizon 2’de Gerçekçi Hava Durumu Bulunacak

Forza Horizon’ın yeni oyunu dinamik hava şartlarıyla geliyor.

E3 2014’te duyurulan Forza Horizon 2, tüm Forza hayranlarının ilgisini çekmişti. Sumo Digital‘in Xbox One ve Xbox 360 için geliştirdiği oyun her ne kadar arcade bir oyun olsa da bulundurduğu gerçeklik öğeleriyle kendisini diğer yarış oyunlarından ayırmayı başarıyor.

Firmanın bugün yayınladığı video ile Forza Horizon 2‘de hava durumunun ne kadar gerçekçi olduğunu görüyoruz. Kuzey Avrupa‘da geçecek olan oyunda değişen hava şartlarının sadece görsel olarak değil oynanış olarak da yansıyacağını öğreniyoruz. Güneşli bir havada virajları almak kolay olacakken, yağışlı bir havada ise yerlerin ıslak olmasından dolayı bu durum sürüşü de etkileyecek.

30 Eylül’de piyasaya çıkacak olan Forza Horizon 2’nin dinamik hava şartlarıyla ilgili videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun resmi sitesine de buraya tıklayarak gidebilirsiniz.