Fransız Kruvazörleri World of Warships Limanlarına Yanaştı Fransız Kruvazörleri World of Warships Limanlarına Yanaştı
World of Warships limanlarına üzerinde Fransız bayrakları dalgalanan 10 kruvazör demirledi. Detaylar haberimizde. Fransız Kruvazörleri World of Warships Limanlarına Yanaştı

World of Warships limanlarına üzerinde Fransız bayrakları dalgalanan 10 kruvazör demirledi. 

Yeni gemiler güçlü toplara sahip olmanın yanında yüksek manevra kabiliyetleri ve taktiksel çeşitlilikleriyle göz dolduruyorlar. Ayrıca bu gemilere özel olan ve kendi sınıflarındaki diğer ülkelerin gemilerine açık olmayan “Motor Takviyesi” sarf malzemesini kullanarak zaten çevik olan yapılarını daha da hızlı bir hale getirebilmekteler. Fransız kruvazörlerinin torpido koruması destroyerlere karşı ciddi bir avantaj sağlarken sahip oldukları güçlü torpidolar da bu gemi serisine yakın çarpışmalarda ciddi avantajlar sağlıyor. Savaşların çeşitli noktalarında ve farklı rollerde yer alabilen bu kruvazörler, düşman destroyerlerine karşı seri bir şekilde kanat değiştirebiliyor, destroyerler, hafif kruvazörler ve uçak gemilerine kafa tutabiliyorlar. Bu yetmezmiş gibi 6. seviye ve üzerindeki Fransız kruvazörleri, savaş gemilerinin canını sıkabilecek duruma dahi gelebiliyorlar.

2. Dünya Savaşı’nda gösterdikleri başarılarla adından söz ettiren Bougainville gemileriyle açılışı yapan bu yeni seride oyunun ne hızlı kruvazörlerinden Émile Bertin ve sağlam zırhıyla torpidolara bana mısın demeyen La Galissonnière gibi gemiler bulunuyor.

World of Warships’te Elementlerin Savaşı Başlıyor


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.