Kategoriler

FSP 500W ve 700W’lık Twins Güç Kaynaklarını Satışa Sundu

FSP Twins Series’in iki yeni üyesini kullanıcıya sundu.

FSP Twins Series’in iki yeni üyesini kullanıcıya sundu. İsminden de anlaşılabileceği gibi güç kaynaklarının içinde birbirinden bağımsız iki adet güç kaynağı modülü bulunuyor. Güç kaynaklarının modüller arası geçiş ve beraber çalışma özelliği de bulunuyor, bu da sunucular ve güç gerektiren sistemler için ciddi bir destek sağlıyor.

Twins Series’in iki modeli arasında ise sadece watt çıkış miktar farkı bulunuyor. 500 ve 700 watt’lık iki modelden oluşan seride her güç ünitesi kendi bağımsız güç modülü ve güç adaptörünü içeriyor. Normal şartlar altında Twins’in çalışma prensibi iki modülün de yükü paylaşması şeklinde ilerlerken, herhangi bir hata esnasında güçlerden biri yükü diğerinden devralarak kesintisiz işleme devam edebiliyor.

fragtist-twins-fsp-1

Güç kaynağının üzerinde bulunan LED Alarm Guard ve sisteme kurulacak yazılım aracılığı ile güç kaynağı hakkında bilgi edilinebiliyor. Eğer modüllerden herhangi biri hata verirse, kırmızı yanan LED ışık ve sesli alarm sistemi ile değişim yapulması gerektiğini haber verebiliyor. Yeşil ışık sorun olmadığı anlamına gelirken sarı ışık ise kritik olmayan bir problem anlamına geliyor. Twins sisteme USB ile bağlanabiliyor. Bu da FSP Guardian ile kontrol ve gözetim yapmanıza olanak tanıyor. Kullanıcılar giriş, çıkış, verimlilik gibi verileri gerçek zamanlı olarak veya yedi günlük özet olarak takip edebiliyor. Güç kaynakları düşük ses ve dalgalanmada işlem görüp, 24 saatlik OCP, OVP, SCP ve FFP korumalarının sağlandığı testlerde 50 derecede sorunsuz çalışabiliyor.

Maksimum uyum için FSP Twins ATX 12V ve EPS 12V konektörlerle geliyor. Pakette aynı zamanda diğer sistem aygıtları için gereken güç kabloları da bulunuyor.

Twins 500W modeli piyasada 399 dolara (yaklaşık 1.360 TL), henüz çıkmayan 700W modeli ise 499 dolara  (yaklaşık 1.700 TL) alıcı bulabiliyor. Alıcılar ürünle beraber beş yıllık garantiye de sahip oluyorlar.

MSI VR One Taşınabilir Kasası Satışa Çıktı

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Güç kaynağı · Haber