Football Manager 2021’in Çıkış Tarihi Belli Oldu Football Manager 2021’in Çıkış Tarihi Belli Oldu
(Haber Bülteni) Futbol severlerin favorisi Football Manager 2021, 24 Kasım’da Epic Games Store ve Steam üzerinden yayınlanacak ve Xbox da dahil olmak üzere bir... Football Manager 2021’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

(Haber Bülteni)

Futbol severlerin favorisi Football Manager 2021, 24 Kasım’da Epic Games Store ve Steam üzerinden yayınlanacak ve Xbox da dahil olmak üzere bir çok platformda oynanabilecek.

Football Manager 2021’de menajerlerin rolüne, kişilik ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunarak daha fazla yer verilmiş. Bir çok yeni özellik ile birlikte gelecek olan oyunun detayları Ekim ayında sosyal medya ve resmi web sitesi üzerinden duyurulacak.

Sports Interactive’in stüdyo yönetmeni Miles Jacobson yaptığı açıklamada ; “Football Manager 2021 stüdyomuz için tarihi bir oyun. FM’i ilk kez hiç olmadığı kadar çok platforma getiriyoruz ve daha fazla sayıda oyuncuya favori takımlarının başına geçme şansı veriyoruz – ister PC’lerinde, ister koltuklarının rahatlığında veya telefonlarında ya da tabletlerinde” dedi.

Football Manager 2021 Xbox, Xbox Store üzerinden sunulacak ve bir Play Anywhere dijital oyunu olacak, yani oyuncular kayıtlarını Xbox konsolları ve Windows 10 PC’leri arasında kullanabilecekler. Oyun hem Xbox One, hem de yeni nesil Xbox konsolları – Xbox Series S ve Xbox Series X – için çıkacak ve oyun bir kez alınarak tüm Xbox platformlarında oynanabilecek.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.