Futbol Tutkunu Göster, Hediyeleri Kazan! Futbol Tutkunu Göster, Hediyeleri Kazan!
LG Electronics Türkiye futbol tutkusunu en iyi anlatan futbolseverlere muhteşem hediyeler veriyor. LG Electronics Türkiye, TV’de maç izleme keyfini en iyi anlatan fotoğrafı arıyor.... Futbol Tutkunu Göster, Hediyeleri Kazan!

LG Electronics Türkiye futbol tutkusunu en iyi anlatan futbolseverlere muhteşem hediyeler veriyor.

LG Electronics Türkiye, TV’de maç izleme keyfini en iyi anlatan fotoğrafı arıyor. TV’de maç izledikleri anların en keyifli fotoğraflarını, #lgfutboltutkusu hashtag’i ile Twitter ya da Instagram’da paylaşan kullanıcılar birbirinden değerli ödülleri kazanma şansını yakalıyor.

5 Kasım tarihine kadar sürecek yarışmada paylaşılan fotoğraflar jüri tarafından konuya uygunluk ve yaratıcılıklarına göre değerlendirilecek. En keyifli fotoğrafı paylaşan futbolseverler ise LG Electronics Türkiye’den muhteşem ödüller kazanacak.

Ödüller
Birinciye 1 adet 49UB830V Ultra HD TV
İkinciye 42LB652V Smart TV
Üçüncüye 1 adet LG G3 telefon
Dördüncüye 1 adet Digiturk Play Süper Lig Sezonluk PaketCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.