Gameband Atari Edition İle Kolunuzda Atari Oynayın! Gameband Atari Edition İle Kolunuzda Atari Oynayın!
Oyuncular için üretilen akıllı saat Gameband Atari Edition nostaljiyi kolunuza getirecek. Detaylar haberimizde. Gameband Atari Edition İle Kolunuzda Atari Oynayın!

Akıllı telefonlar yaygınlaştı, cebimizdeki minik birer bilgisayar haline gelip ayrı bir mobil oyun sektörü yarattılar bile. Görünen o ki şimdi sıra akıllı saatlerde!

San Francisco merkezli bir tasarım stüdyosu olan Matter Global’ın tasarladığı ve FMTwo Game tarafından oluşturulan bir Kickstarter kampanyasıyla kendini duyuran Gameband ile kolumuzda nostaljik Atari oyunları oynayabileceğiz. Atari firması ile ortak çalışma yürüten ekip, Gameband Atari Edition ile Pong ve Centipede gibi klasik oyunları 1:1 1.63″ ekrana sığdırmak için çalışıyor şu anda. Söylenene göre bağışta bulunanlar da hangi oyunların eklenmesi gerektiği konusunda fikir verebilecek. Geliştirici ekibin diğer partneri ise Terraria. Terraria’nın konsepti ile kendi tarzlarını birleştirerek bir mini oyun hazırlıyorlar. 

Gameband şimdilik üç farklı sürüme sahip: Gameband Edition, Gameband Atari Edition ve Gameband Terraria Edition. Atari Edition’da kırmızı metal Atari temalı bir ön yüz olacak. Terraria Edition ise siyah bir ön yüze sahip olacak.

Cihazın özellikleri ise aşağıdaki görselde görülebilir. 

Apple Watch’a Sinema Modu Güncellemesi Geliyor