Kategoriler

Gamescom 2014 Özel: Alienation İle Uzaylı Avına Hazır Olun

Gamescom 2014 Özel: Alienation İle Uzaylı Avına Hazır Olun

Eğer Gamescom uzaylı istilası altında değilse, bu video belki de yeni bir aksiyon oyunu olan Alienation’ın duyurusu olabilir.

Housemarque, sadece belli oyunların meraklıları tarafından bilinen bir stüdyo. RESOGUN ve Super Stardust gibi hızlı aksiyon oyunlarını yaratan stüdyo, şimdi de şansını uzaylı istilası temalı bir başka aksiyon oyun ile denemek istiyor.

Alienation’da istilaya kalkışan uzaylı yaratıklara derslerini vermek için dört kişilik bir takım kuruyor ve aralarına dalıyorsunuz. PlayStation 4 için özel çıkacak Alienation, tepeden bakış açısı, tonla silahı, güçlendirilmiş zırhı ve geliştirmeleri ile, insan ırkına uzaylı istilası karşısında bir şans verebilir belki. Oyunda yokedilebilir mekanlar, karakter sınıfları ve başka bir grubun oyununa düşman olarak girip, uzaylıların yanında savaşmak gibi özellikler bulunuyor.

Housemarque’ın bir diğer oyunu olan Dead Nation’ın ruhani devamı olarak görebileceğimiz aksiyon oyunu Alienation, 2015’de piyasaya çıkacak ama çıkış tarihi belli değil. Gelişmeleri firmanın blog sitesinden alabilirsiniz, buraya tıklamanız yeterli.

Görüntülenmeler:
6