Gamescom 2014 Özel: Dying Light Oynanış Fragmanı Gamescom 2014 Özel: Dying Light Oynanış Fragmanı
Zombili oyunlar bitmiyor, bitemiyor. Ama Dying Light gibisine de hayır diyemiyoruz. Almanya’nın Köln şehrinde dünyanın en büyük video oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom başladı.... Gamescom 2014 Özel: Dying Light Oynanış Fragmanı

Zombili oyunlar bitmiyor, bitemiyor. Ama Dying Light gibisine de hayır diyemiyoruz.

Almanya’nın Köln şehrinde dünyanın en büyük video oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom başladı. Tüm büyük oyun stüdyoları ve yayıncıları bu etkinlikte son oyunlarını tanıtacaklar ve biz de en sıkı duyuruları sizinle beraber takip edeceğiz. İlk sırada Dying Light var.

Dead Island oyunlarının yaratıcısı Techland, 2015 Şubat ayında piyasya çıkacak olan yeni nesil zombi oyunları Dying Light’ın Gamescom fragmanını yayımladı. Oynanış bölümlerini de gösteren heyecan verici fragmanda karakterlerimizi biraz zombi avlarken, biraz da parkour teknikleri ile kaçarken izliyoruz.

Dead Island’a göre çok daha hareketli ve hızlı olacağı belli olan Dying Light, daha iyi grafikler, daha sağlam bir fizik motoru ve daha fazla hayatta kalma seçeneği ile, aynı formülü bir kaç adım ileriye götürmeye çalışacak. Zombi avlamayı seven oyuncular hevesle oyunun çıkmasını bekliyorlar. Dying Light Şubat’ta PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında bizimle olacak.

Yapımcı Techland’in sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.