Gamescom 2014 Özel: The Order 1886’da Yeni Karakter Gamescom 2014 Özel: The Order 1886’da Yeni Karakter
Sony’nin merakla beklenen alternatif tarih aksiyon oyunu The Order: 1886’da tanıdık bir yüz var. Almanya’da devam etmekte olan Gamescom 2014’de sahne alan Sony, özellikle... Gamescom 2014 Özel: The Order 1886’da Yeni Karakter

Sony’nin merakla beklenen alternatif tarih aksiyon oyunu The Order: 1886’da tanıdık bir yüz var.

Almanya’da devam etmekte olan Gamescom 2014’de sahne alan Sony, özellikle doğaüstü öğeleri, steampunk atmosferi ve yüksek tempolu aksiyonu ile dikkat çeken The Order: 1886’nın yeni bir fragmanını gösterdi.

Fragmanda hem ara videolardan sahneler, hem de oynanıştan parçalar görüyoruz. Ama fragmanın en önemli öğesi, ünlü bilimadamı ve mühendis Nikola Tesla’nın hikayeye dahil edilmiş olması. Tabii ki oyun tarih açısından gerçek hayatla örtüşmüyor, zaten Tesla’nın şimdiye kadar çeşitli dizi ve filmlerde farklı şekillerde resmedildiğini gördük. The Order 1886’da ise kendisini Viktoryen dönemi Londra’sında elektrik silahları üretirken ve kurtadamlara karşı savaşırken bulacağız anlaşılan.

Üçüncü kişi kamerasından oynayacağımız The Order: 1886, 20 Şubat 2015’de sadece PlayStation 4 konsolu için piyasaya çıkacak. Buraya tıklayıp gideceğiniz sayfadan oyunu önsiparişle şimdiden satın alabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.