Gamescom 2014 Özel: Witcher 3 İçin Dünya Tanıtımı Gamescom 2014 Özel: Witcher 3 İçin Dünya Tanıtımı
CD Projekt RED, müthiş aksiyon oyun serisinin yenisi Witcher 3 ile yine heyecanlandırmayı başarıyor. Gamescom 2014 sırasında Witcher 3 için yeni bir tanıtıcı video... Gamescom 2014 Özel: Witcher 3 İçin Dünya Tanıtımı

CD Projekt RED, müthiş aksiyon oyun serisinin yenisi Witcher 3 ile yine heyecanlandırmayı başarıyor.

Gamescom 2014 sırasında Witcher 3 için yeni bir tanıtıcı video geldi. Bu sefer oyunun arka planını ve dünyasını anlatan fragmanda, yapımcılar Geralt’ın gözünden neler göreceğimizi anlatıyorlar. Fantastik öğeleri ve karanlık ortamı ile Witcher 3 çıtayı bir kez daha yükseltecek gibi.

Avrupa kökenli mitolojilerden ve hikayelerden beslenen Witcher 3, yerel folklordan fırlayıp gelen tuhaf yaratıkları ile ilgi çekiyor. Önceki oyunun 35 katı büyüklüğündeki gezilebilir oyun alanına ise artık alan demek zor, resmen yaşayan ve soluk alan bir canlı olmuş.

İçinde elfler ve dwarflar olmayan, Avrupa’nın ortaçağ dönemine benzeyen bir arka planı var Witcher 3’ün. Bu da oyunu benzerlerine göre daha gerçekçi ve inanılır kılıyor. Hele ki eğer önceki oyunları oynamadıysanız, bu dünyanın büyüklüğü ve yapılabileceklerin çeşitliliği birden başınızı bile döndürebilir.

2015 yılında 24 Şubat tarihinde piyasada olmasını beklediğimiz Witcher 3 oyununu şimdiden PC, PlayStation 4 veya Xbox One platformları için önsipariş edebilirsiniz, buraya tıklayıp siteye gitmeniz mümkün.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.