Gavin O’Connor İmzalı The Accountant, Çok Yakında Sinemalarda Gavin O’Connor İmzalı The Accountant, Çok Yakında Sinemalarda
Oscar ödüllü Ben Affleck, Gavin O’Connor imzalı (Miracle, Pride and Glory, Warrior) “The Accountant/Hesaplaşma”nın başrolünde yer alıyor. Gavin O’Connor İmzalı The Accountant, Çok Yakında Sinemalarda

Oscar ödüllü Ben Affleck (Argo,Batman v Superman: Dawn of Justice), Gavin O’Connor imzalı (Miracle, Pride and Glory, Warrior) “The Accountant/Hesaplaşma”nın başrolünde yer alıyor.

Warner Bros. Pictures bir Electric City Entertainment/Zero Gravity Management yapımı olan Gavin O’Connor filminin dağıtımını gerçekleştirecek.

Christian Wolff (Affleck) sayıları insanlardan daha fazla seven bir matematik dahisidir.  Küçük bir kasabada bir yeminli mali müşavirlik ofisi kisvesi altında, dünyanın en tehlikeli örgütlerinden bazılarının serbest muhasebeciliğini yapmaktadır.

Ray King (J.K. Simmons) yönetimindeki Hazine Bakanlığı Suçla Mücadele Birimi’nin Christian’ın etrafındaki çemberi daraltması üzerine, Christian portföyüne yasal bir müşteri alır: Robot üretimi yapan yüksek teknolojili bu şirketteki bir muhasebe memuru (Anna Kendrick) hesaplarda milyonlarca dolarlık bir tutarsızlık bulmuştur. Fakat Christian defterleri didik didik edip gerçeğe yaklaştıkça, artan şey ölü bedenlerin sayısı olur.

Ben Affleck’e şu oyuncular eşlik ediyor: Oscar adayı Anna Kendrick (“Up in the Air”, “Pitch Perfect” filmleri), Oscar ödüllü J.K. Simmons (“Whiplash”,“Spider-Man” filmleri), Jon Bernthal (“Fury”, “The Wolf of Wall Street”), Jean Smart (TV dizileri “Fargo” ve “24”), Cynthia Addai-Robinson (“Star Trek: Into Darkness”) ve Jeffrey Tambor’ın (TV dizisi “Transparent”, “The Hangover” filmleri) yanı sıra, iki kez Oscar adayı olan John Lithgow (“Terms of Endearment”, “The World According to Garp”).

Filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Resident Evil: Son Bölüm Türkçe Altyazılı Yeni FragmanCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.