GeForce Experice 3.0 Sürümü ile Peformans Artışı Sağlayın! GeForce Experice 3.0 Sürümü ile Peformans Artışı Sağlayın!
Nvidia GeForce Experice, Nvidia kullanıcı oyuncuların vaz geçilmezi. Şimdi ise yeni 3.0 sürümü ile kullanıcılarını daha da sevindirecek. GeForce Experice 3.0 Sürümü ile Peformans Artışı Sağlayın!

Nvidia bir çok fonksiyonu ile oyunculara kolaylık sağlayan GeForce Experice yazılımı için 3.0 sürümünü kullanıma sundu. Bu yeni sürümde en sevindirici olan gelişme bellek kullanımında ve yükleme zamanlarında ki düşüş. Yapılan optimizasyonlar ile yazılımın bellek tüketimi 2 kat daha azalmış durumda. Ayrıca 3.0 sürümü ile birlikte GeForce Experience’da kullanıcı arayüzünde (UI) tasarım değişiklikleri de gerçekleştirilmiş durumda.

Yazılım bildiğiniz gibi Nvidia ekran kartı sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol ediyor ve kullanıcıya en optimize oyun ayarlarını otomatik olarak sunabiliyor. Üstelik en iyi özelliklerinden bir tanesi olan Shadow Play ile oyun oynarken performanstan ödün vermeden oynadığımız oyunun videoları kaydetme şansı ya da istersek canlı olarak Twitch üzerinden yayın yapmanıza olanak sağlıyor. Şimdiye kadar yüklememiş olma şansınız yoktur diye düşünüyorum. Ancak GeForce Experience’dan bugüne kadar uzak kalmışsanız kesin kullanın derim.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.