GeForce Now ile Oyunlar Akıllı TV’lerde! GeForce Now ile Oyunlar Akıllı TV’lerde!
Nvidia GRID ile başlayan bulut oyunculuk pek fazla ilgi görmemişti. Bakalım GeForce Now ile neler olacak? GeForce Now ile Oyunlar Akıllı TV’lerde!

1 Ekim tarihi itibariyle Avrupa ve Japonya’da GeForce Now servisi aktif hale gelcek. Ancak ABD’de 7 Ekim’de kullanıcılara sunulacak. İlk üç ayı bedava olacak olan servis için aylık 7.99 dolar ödenerek devam ettirilebilecek. Daha önce de bulut oyunculuk (Cloud Gaming) sektörüne girmeye çalışan Nvidia, istediği ilgiyi görememişti. Bu sefer akıllı TV’lerde de fonksiyonel olacak bu sistem ile belki de aradığı ilgiyi yakalaması daha kolay olacak.

Nvidia tarafından aktarılan bilgilere göre GeForce Now PC bulut oyunculuğu Nvidia Android TV ve PC’lere geliyor. Oyunlar arasında Batman Arkham serisi, Witcher 3, Alan Wake, Metro ve GRID gibi AAA kalitesinde bir çok oyun yer alıyor. Herhangi bir donanım ihtiyacı duymadan sadece yüksek hızda ve stabil bir internet bağlantısı ile oyun oynama imkanı sunan GeForce Now servisi aylık olarak 7.99 dolar gerektiriyor.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.