Gerçekçi Oyun Deneyimi Virtuix Omni ile Monster Notebook Mağazasında Gerçekçi Oyun Deneyimi Virtuix Omni ile Monster Notebook Mağazasında
Monster'ın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret eden oyun tutkunları oyun teknolojileri alanında en ileri örneklerden biri olan Virtuix Omni platformunu deneme şansı buluyor. Gerçekçi Oyun Deneyimi Virtuix Omni ile Monster Notebook Mağazasında

Oyun dünyasındaki en yeni teknolojileri oyuncularla buluşturan Monster Notebook yine bir ilke imza atıyor. Markanın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret eden oyun tutkunları oyun teknolojileri alanında en ileri örneklerden biri olan Virtuix Omni platformunu deneme şansı buluyor.

Virtuix Omni oyuncuların koşma, dönme, eğilme gibi hareketlerini herhangi bir oyun kontrolcüsü kullanmadan, doğrudan oyuna aktaran bir platform. Platform, sanal gerçeklik başlığı ile birlikte kullanıldığında çok yüksek bir gerçeklik etkisi yaratıyor. Sistem, kullanıcılara adeta oyunun içinde olduklarını hissettiriyor. Monster Notebook’un Kadıköy’deki mağazasını ziyaret edenler Monster’ın VR Ready ürünlerinin performansını Virtuix Omni ile deneyebilecekler.

Monster Notebook’un Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Keri Küpçü konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “İçinde bulunduğumuz sektörde teknoloji çok hızlı gelişiyor. Ürünleriyle Türkiye’deki oyunculara en yeni teknolojileri ve en yüksek performansı sunmayı hedefleyen bir marka olarak biz de bu gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz. Yakın bir gelecekte oyun oynama şeklimizi değiştirebilecek Virtuix Omni gibi bir ürünü bu nedenle mağazamızda sergiliyoruz. Oyun oynamayı seven herkesi bu inanılmaz aleti denemeye davet ediyorum.”

Markanın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret eden kullanıcılar Virtuix Omni yanında farklı pek çok notebook modelini ve Monster’ın Pusat kulaklık, oyuncu klavyesi ve faresi gibi diğer ürünlerini de bizzat deneme imkânına sahipler. Monster’ın yüksek performanslı oyun bilgisayarları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Monster Huma H4 v1.1 İnceleme