Ghost Recon Wildlands İçin Tek Kişilik Oynanış Videosu Yayınlandı Ghost Recon Wildlands İçin Tek Kişilik Oynanış Videosu Yayınlandı
Ghost Recon serisinin son oyunu Ghost Recon Wildlands için uzun soluklu bir solo oynanış videosu yayınlandı. Ghost Recon Wildlands İçin Tek Kişilik Oynanış Videosu Yayınlandı

Tom Clancy serisi olan Ghost Recon’un son oyunu Ghost Recon Wildlands için yeni bir oynanış videosu geldi. Yayınlanan yeni videoda, oyunun solo oynanışını görüyoruz.

21 dakikalık videonun anlatımını, oyunun baş yapımcısı Dominic Butler yapıyor. Espiritu Santo görevinin son bölümünü gördüğümüz videoda, AI takım arkadaşlarımızı yönetmenin inceliklerinden bahsediliyor. Dört adet komut ile takım arkadaşlarımıza ne yapmasını söyleyebiliyoruz. Geniş oynanış görüntüleri sunan video ayrıca oyunun haritasına da ufak bir göz atmamızı sağlıyor.

Seviye atladıktan sonra karakterimizi geliştirme ekranından, silahların özelleştirme menüsüne kadar tanık olduğumuz videonun daha kısa versiyonunu buradan izleyebilirsiniz.

Ayrıca oyunun kapalı betasına katılmak istiyorsanız, oyunun resmi sitesinden başvurabilirsiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, 7 Mart 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Might and Magic Showdown Erken Erişime Açıldı