GOG.com’dan Hafta Sonu İndirimi: Shadowrun Returns ve DLC GOG.com’dan Hafta Sonu İndirimi: Shadowrun Returns ve DLC
Retro oyunların kalesi GOG.com’da hafta sonu indiriminde harika bir oyun var. GOG.com’un (Good Old Games) düzenlediği retro oyun indirim kampanyalarına artık alıştık sanıyorsanız, bir... GOG.com’dan Hafta Sonu İndirimi: Shadowrun Returns ve DLC

Retro oyunların kalesi GOG.com’da hafta sonu indiriminde harika bir oyun var.

GOG.com’un (Good Old Games) düzenlediği retro oyun indirim kampanyalarına artık alıştık sanıyorsanız, bir daha bakın. Bu hafta sonu indirimlerine, son zamanların en iyi sıra tabanlı bilimkurgu strateji oyunlarından Shadowrun Returns ve indirilebilir içerik paketi olan Shadowrun: Dragonfall da dahil. İkisi de 5.99’ar Dolar.

Shadowrun oyunları dışında, 3 gün sürecek indirimlerde Geneforge oyun serisi, Unepic, Eschalon serisi, Inquisitor ve Sword of the Stars serisi gibi bazı bilinen Indie oyunları da bulunuyor. Oyunların çoğu 1.99 Dolar ile 5.99 Dolar arasında fiyatlı.

Kampanya sayfasına buraya tıklayarak gidebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.