Goley ve Coca-Cola İşbirliği İle Futbolseverlere Sürprizler Goley ve Coca-Cola İşbirliği İle Futbolseverlere Sürprizler
Ülkemizin büyük oyun firmalarından Joygame, futbol temalı online oyunları Goley için Coca-Cola markası ile işbirliğine gidiyor. Dünya Kupası’nın yaklaşıyor olmasını fırsat bilen Joygame, bu... Goley ve Coca-Cola İşbirliği İle Futbolseverlere Sürprizler

Ülkemizin büyük oyun firmalarından Joygame, futbol temalı online oyunları Goley için Coca-Cola markası ile işbirliğine gidiyor.

Dünya Kupası’nın yaklaşıyor olmasını fırsat bilen Joygame, bu yılı futbol yılı ilan etti. Goley için hazırlanan Coca-Cola stadyumu önemli maçlara sahne olacak gibi görünüyor. Stadyumda ayrıca flamalar, pankartlar, balonlar ve saha reklamları ile oyuncular tam anlamı ile kupa havasına girecekler.

Tabii işbirliği kapsamı bu kadar da değil, kırmızı kasalardan satın alan Goley oyuncularına çeşitli promosyonlar ve hediye kuponları dağıtılacak. Özel Coca-Cola turnuvalarında yarışacak oyuncuları bir sürü sürpriz hediye ve yenilikler bekliyor olacak.

Goley ve Coca-Cola İşbirliği İle Futbolseverlere SürprizlerBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.