Gram Games Genç Oyun Yapımcılarına Kucak Açıyor Gram Games Genç Oyun Yapımcılarına Kucak Açıyor
Türk oyun şirketi Gram Games’in ana sponsorluğunda gerçekleşen GDG İstanbul DevFest 2015. Gram Games Genç Oyun Yapımcılarına Kucak Açıyor

Türkiye’deki yazılım ve teknoloji konferanslarından biri olan GDG İstanbul DevFest 2015, 29 Kasım tarihinde Gram Games ana sponsorluğunda düzenlendi.

Kurulan Gram Cafe’de ziyaretçiler 1010! World’ün yanı sıra sadece Apple TV platformu için hazırlanan ve çok yakında yayınlanacak olan Lumino adlı yeni oyunu da herkesten önce deneme fırsatı buldu. Ziyaretçilerin etkinlik boyunca vakit geçirdiği Gram Cafe’de bir gün içinde toplamda 35 saat 1010! World oynandı, toplamda 728.024 puan elde edildi. Ziyaretçilerin ortalama puanı ise 10.268 oldu.

-Basın bülteniCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.