Grand Theft Auto V, PC İçin Kasım’da Mı Çıkacak? Grand Theft Auto V, PC İçin Kasım’da Mı Çıkacak?
Avrupalı bir mağaza, yanlışlıkla Grand Theft Auto V PC versiyonu tarihini vermiş olabilir. Coolshop isimli mağaza, web sitesinde oyunun PC versiyonunun çıkışı olarak 14... Grand Theft Auto V, PC İçin Kasım’da Mı Çıkacak?

Avrupalı bir mağaza, yanlışlıkla Grand Theft Auto V PC versiyonu tarihini vermiş olabilir.

Coolshop isimli mağaza, web sitesinde oyunun PC versiyonunun çıkışı olarak 14 Kasım tarihini belirtti. Durum farkedilince hemen tarih 31 Aralık’a değiştirilmiş, ama Avrupa’da oyunların genelde Cuma günleri piyasaya çıktığı düşünülürse, 14 Kasım tarihi kulağa mantıklı geliyor.

Ayrıca Rockstar Games’in yılbaşının son günü oyunu piyasaya çıkartmak istemesi de mantıklı değil, çünkü öyle yaparsa tüm yılbaşı ve Noel dönemi satışlarını kaçırmış olacaklar. Grand Theft Auto V’in modern PC’lerin ve konsolların tüm gücünü kullanması ve grafiklerde büyük geliştirmeler olması bekleniyor.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.