Kategoriler

GTA IV İçin Özel HD Doku Paketi İle Müthiş Görüntüler

GTA IV İçin Özel HD Doku Paketi İle Müthiş Görüntüler

Grand Theft Auto V tam da kapımızdayken, bir önceki oyunu bırakmak istemeyen bir ekip, GTA IV için HD doku paketi ile harikalar yaratmış.

“Oyunlar sanat mıdır, değil midir?” diye kala şüphesi olanlar varsa, aşağıdaki ekran görüntülerine bir bakmalarını rica ediyoruz. Her ne kadar Grand Theft Auto V, tabii ki öncülü GTA IV’den daha iyi grafiklere sahip olacak ama acaba GTA IV tam potansiyelini yakalayabildi mi diye bir durup düşünüyor insan. Yoksa sadece “yeni oyun” hissiyatı ile bize devamlı damardan oyun pompalanmasını kabul mu ediyoruz?

Bunu bize düşündüren şey, GTAForums üyeleri Charon, KuznetSoft, legacyy, LordNeophyte, orangebrains, peng00820, schakusa ve Twistedtwister’ın GTA IV oyunu için yarattığı özel HD doku paketi. Bu dokular yüklendiğinde oyundaki şehir bambaşka bir görüntüye bürünüyor.

Binalar, yapılar, duvarlar, yollar ve araçlar üzerinde yapılan değişikliklerle, 2008 çıkışlı oyun şu andaki çoğu modern oyundan daha iyi grafiklere sahip olabiliyor. Bu çok yüksek çözünürlüklü grafiklerin ve dokuların bilgisayar sisteminize belli bir yük getireceği muhakkak. Ama yine de siz kendiniz evde denemek isterseniz, ekibin GTAForums’daki sayfasına buraya tıklayıp gidebilir ve paylaştıkları dokuları indirebilirsiniz.

Bir GTA haberi de bizden, oyunun Türkçe çevirisi yapılıyor, buraya tıklayıp haberi görebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri