GTA Online’a Last Team Standing Güncellemesiyle Yayınlandı GTA Online’a Last Team Standing Güncellemesiyle Yayınlandı
Rockstar Games, GTA Online’ın birinci yılı şerefine oyunu yeni silahlar ve araçlarla dolduran ücretsiz bir güncelleme yayınladı. 1 Ekim‘de birinci yılını dolduran GTA Online, kendisine... GTA Online’a Last Team Standing Güncellemesiyle Yayınlandı

Rockstar Games, GTA Online’ın birinci yılı şerefine oyunu yeni silahlar ve araçlarla dolduran ücretsiz bir güncelleme yayınladı.

1 Ekim‘de birinci yılını dolduran GTA Online, kendisine gelen yeni içeriklerle büyük bir heyecanla oynanmaya devam ediyor. Bugün gelen Last Team Standing güncellemesi ile birlikte oyuna yeni silahlar ve araçlar dışında bölüm yaratma editörüne de yeni özellikler ekleniyor.

Heavy Shoutgun ve Marksman Rifle silahlarının eklendiği bu güncellemede yeni maskeler, kıyafetler ve kurşun geçirmez yelekler de geliyor. Shitzu Hakuchou ve LCC Innovation isimli iki yeni motorsikletin de geldiği güncellemede Lampadati Furore GT isimli bir de araba ekleniyor. Güncellemeye adını da vermiş olan Last Team Standing modunda bölüm yaratma imkanı da güncelleme ile birlikte gelirken Rockstar bu modda bölümler oluşturabilmek için bir rehber de yayınladı.

On yeni görevin de bulunduğu Last Team Standing güncellemesini indirmek için tek yapmanız gereken şey, konsolunuzu açıp oyunu da açmak. Ücretsiz olarak güncellenecek olan oyun ile birlikte siz de istediğiniz görevleri yaratabilir ve başkalarının yarattığı görevleri oynayabilirsiniz. Ayrıca hatırlatalım, GTA V, 18 Kasım’da PlayStation 4 ve Xbox One için, 27 Ocak’da ise PC için çıkışını gerçekleştirecek.