GTA Online’da Profil Taşıyamama Problemi Rockstar’ı Harekete Geçirdi GTA Online’da Profil Taşıyamama Problemi Rockstar’ı Harekete Geçirdi
GTA V ile birlikte PlayStation 3 ve Xbox 360’lara konuk olan GTA Online’daki profiller, PlayStation 4 ve Xbox One’a da aktarılabiliyor biliyorsunuz. Ancak kimi... GTA Online’da Profil Taşıyamama Problemi Rockstar’ı Harekete Geçirdi

GTA V ile birlikte PlayStation 3 ve Xbox 360’lara konuk olan GTA Online’daki profiller, PlayStation 4 ve Xbox One’a da aktarılabiliyor biliyorsunuz. Ancak kimi kullanıcıların GTA Online profillerini aktarmasına engel olan bir sorun baş göstermiş durumda.

Rockstar’ın şu anda üzerinde çalıştığı teknik problem, 2013’ten bu yana GTA Online oynamayan oyuncuları etkiliyor. Bu oyuncular, en son 2013’te giriş yaptıkları profillerini PlayStation 4 / Xbox One’larına geçirmek istediklerinde şöyle bir hata ile karşılaşıyorlar: “Social Club hesabınızla ilintili herhangi bir Grand Theft Auto Online verisi bulunmamaktadır.

Rockstar’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamaysa şu yönde: “Şu anki ana hedefimiz, 2013’ten beri oynanmamış GTA Online karakterlerinin transferini engelleyen teknik problemi çözmek. Eğer konuyla ilgili gelecek haberlerimizi anında almak istiyorsanız, destek sayfamıza giriş yapın ve sayfanın üzerindeki “Subscribe” butonuna basın. Bu hata için sizlerden özür diliyor, sabrınız için teşekkür ediyoruz.”

Eninde sonunda çözülecektir, o nedenle beklemek kâfi şimdilik.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.