GTA Online’ı birlikte soyalım! GTA Online’ı birlikte soyalım!
Rockstar Games bu bahar Grand Theft Auto online ın görevleri arasına Heists (soygunlar) ekleyerek takım arkadaşlarınız yada sistemin size bulacağı ekipler ile yüksek kazançlı... GTA Online’ı birlikte soyalım!

Rockstar Games bu bahar Grand Theft Auto online ın görevleri arasına Heists (soygunlar) ekleyerek takım arkadaşlarınız yada sistemin size bulacağı ekipler ile yüksek kazançlı soygunlar yapmaya olacak sağlayacak. Asıl planlarının “ Oyuncuların oyun içindeki “içerik editörü “ile kendi soygun görevlerini yaratmalarını istiyoruz” diyen Rocksar Games, “High Life” eklentisi hakkında da detaylar verdi. Yeni ev alma düzenlemesi ile oyuncular 2 mülk sahibi olabilecek ( ve 2 garaj ). Yeni gardırop, yeni bir motosiklet, 3 super araba ve yeni bir tüfek.

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.