GTA V’i Bekleyen TTNET Kullanıcılarına Müjde! GTA V’i Bekleyen TTNET Kullanıcılarına Müjde!
Her ertelenme haberinde yürekleri ağızlara getiren GTA V, bu sefer güzel bir haberle karşımızda. İlk olarak 27 Ocak’ta PC platformlarında piyasaya çıkması beklenen oyunumuz,... GTA V’i Bekleyen TTNET Kullanıcılarına Müjde!

Her ertelenme haberinde yürekleri ağızlara getiren GTA V, bu sefer güzel bir haberle karşımızda.

İlk olarak 27 Ocak’ta PC platformlarında piyasaya çıkması beklenen oyunumuz, Rockstar tarafından 24 Mart’a ertelenmişti. Sonrasında ise takvimlerimiz 14 Nisan tarihinde sabitlendi. GTA IV’ün saç yoldurtan optimizasyon sorunlarını yaşamak istemeyen firma, oyunu en iyi haliyle piyasaya çıkarmaya çalışıyor.

Gelelim güzel haberimize. Grand Theft Auto V’i Playstore’dan satın alan TTNET kullanıcılarına güzel bir sürpriz var. 1 Nisan tarihinden önce Grand Theft Auto V’i ön sipariş ettiğimiz takdirde, 2 – 30 Nisan tarihleri arasında sınırsız Adil Kullanım Kotası (AKK) avantajından faydalanabileceğiz ve bu süre zarfında adil kullanım kotamızı doldurmayacağız.

GTA V’i Playstore’dan ön sipariş ile satın almadan önce aşağıdaki uyarıları dikkate almanızı öneririz

  • Bu kampanya oyunu daha önce ön sipariş veren oyuncular için de geçerli.
  • Bu kampanya TTNET Limitsiz İnternet Paketi üyeleri için geçerli.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmek için oyunu TTNET faturanıza yansıtarak satın almanız gerekmekte.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmek için Nisan ayı boyunca internet paketinizde değişiklik yapmamalısınız.

Oyuna Playstore üzerinden sahip olmak için hemen  tıklayın!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.