Guild Wars 2 : Bugün maceraya ne giysem.. Guild Wars 2 : Bugün maceraya ne giysem..
MMORPG oyunlarda karakterinizin görünümü son derece önemlidir. Parlak zıhlar, alevli kılıçlar oyundaki başarıların göstergesidir. Guild Wars 2 de bu düşünce ile Nisan eklentisinde oyuncularına,... Guild Wars 2 : Bugün maceraya ne giysem..

MMORPG oyunlarda karakterinizin görünümü son derece önemlidir. Parlak zıhlar, alevli kılıçlar oyundaki başarıların göstergesidir. Guild Wars 2 de bu düşünce ile Nisan eklentisinde oyuncularına, bu zamana kadar keşfettikleri her silahı ve zırhı içeren bir gardırop verme kadarı aldı.

Yeni giyim sistemi ile RP ağırlıklı oyuncular karakterlerini daha da kişiselleştirebilicekler.15 Nisanda gelicek olan eklentide aynı zamanda yeni bir kullanıcı ara yüzü ile zırhların boyanması, görünümlerinin değiştirilmesi daha basit ve efektif olarak yapılabilmesi sağlanacak.

 

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/_5dTUdS1nsk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.