H1Z1’ın PC’deki Adı Z1 Battle Royale Olarak Değişiyor H1Z1’ın PC’deki Adı Z1 Battle Royale Olarak Değişiyor
Daybreak Games, battle royale oyunu H1Z1'ın PC'de yoluna Z1 Battle Royale olarak devam edeceğini duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. H1Z1’ın PC’deki Adı Z1 Battle Royale Olarak Değişiyor

Daybreak Games, battle royale oyunu H1Z1’ın PC’de yoluna Z1 Battle Royale olarak devam edeceğini duyurdu.

Yayımlanan son güncellemeyle duyurulan bu durumla oyun önemli ölçüde yenilenmiş olacak. Zaten geçtiğimiz ay oyunun hayatta kalma kısmı Just Survive oyuncu sayısının yetersizliği nedeniyle kapılarını kapatmıştı. Böylece geliştirici ekibin battle royale kısmına daha iyi odaklanabileceği düşünülüyor.

Güncellemede ise önemli değişiklikler var. H1Z1 oyuncularının en büyük şikayetlerinden biri olan lobide bekleme süresi için bir değişiklik yapılmış. Artık oyuncular lobide en fazla 135 saniye bekleyecek ve bu süre sonunda en az 2 oyuncu bağlanmışsa oyun başlatılacak. Tabii başlangıç bölgelerinin büyüklüğü de oyuncu sayısına göre ayarlanacak. Ayrıca oyuncular bundan sonra tekli, çiftli ve beşli modlarda oyuna nereden başlayacaklarını da seçemeyecekler. İşe biraz belirsizlik katalım demişler anlaşılan. Tabii yine de adaletsizlik yaratmamak adına oyuna başlanan noktalarda gerekli loot bulunabilecek.

Güncellemeyle yapılan bütün değişikliklere buradan göz atabilirsiniz. Z1 Battle Royale planlarına ise buradan bakabilirsiniz.

Fortnite Ağustos Ayında Oyuncu Rekoru Kırdı!