Haftanın En Çok Satan Steam Oyunları Haftanın En Çok Satan Steam Oyunları
Valve, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Steam'in en çok satan oyunlar listesinin yıldız isimlerinde birkaç değişiklik var. Haftanın En Çok Satan Steam Oyunları

Valve, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Steam’in en çok satan oyunları listesinde bu haftanın yıldızı, zorluğu ve etkileyici hikayesi ile Dark Souls 3! Listemizin ikinci sırasında ise oldukça eğlenceli olan spor oyunumuz Rocket League yer alıyor. Üçüncü sırada ise strateji ve Warhammer 40K evrenini sevenler için yakın zamanda piyasaya çıkan Battlefleet Gothic: Armada var.

Her hafta listede görmeye alışık olduğumuz FPS oyunu CS: GO ise dördüncü sırada yer alıyor. Listenin diğer isimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

1.DARK SOULS III
2.Rocket League
3.Battlefleet Gothic: Armada
4.Counter-Strike: Global Offensive
5.DARK SOULS III Deluxe Edition
6.Grand Theft Auto V
7.Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
8.Stardew Valley
9.Factorio
10.FINAL FANTASY IX

Battlefleet Gothic: Armada İncelemesi

Dark Souls 3 PC İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.