Hayalindeki Kahraman Olmaya Hazır Mısın? – İKÜ Cosfest Hayalindeki Kahraman Olmaya Hazır Mısın? – İKÜ Cosfest
Kültür Üniversitesi'nde düzenlenen ilk cosplay üzerine etkinliğe davetlisiniz; İKÜ Cosfest. Detaylar haberimizde. Hayalindeki Kahraman Olmaya Hazır Mısın? – İKÜ Cosfest

Kültür Üniversitesi’nde düzenlenen ilk cosplay üzerine etkinliğe davetlisiniz; İKÜ Cosfest

Kültür Üniversitesi – Ataköy Kampüsü’nde gerçekleşecek olan etkinlikte çeşitli oyunlar, çizer masaları, yemek ve alışveriş standları olacak. Daha fazlasını isteyenlere özel basit ama oldukça eğlenceli mini oyunlar da alanda olacak.

Özellikle kostümleriyle etkinliğe gitmeyi planlayan cosplayerları, günün sonunda bir de sürpriz bekliyor. Cosplayerlara özel düzenlenecek olan yarışmada, çeşitli ödüller katılımcıları bekliyor.

4 Mayıs’ta hem Star Wars gününü kutlamak hem de sizi cosplay ile tanışmak isteyenleri davet eden etkinlik, mini çekilişler de yapacak. Ücretsiz olan etkinliğe kostümlü veya kostümsüz katılabilir, alanda makyöz arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca birçok stand ile farklı markaları keşfedip alışveriş yapabilirsiniz.

Cosplay yarışması ise gün sonunda “En iyi kadın” ve “En iyi erkek” cosplayer olarak seçilecek. Cosplay yarışmasının ödülü ise 1000 TL olarak açıklandı.

Etkinlik saatlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

10:00 – Etkinlik Giriş
15:00- Yarışma Son Kayıt
16:30- Yarışma
————————-
Mini Sahnedeki Oyunlar
10:00-12:00 : Guitar Hero
12:00-14:00 : Just Dance
14:00-16:00 : Karaoke

Gün Boyu Etkinlikte Bulunacak Alanlar
– Panayır Oyunları
– Makyaj Standı

Etkinliği ise bu linkten inceleyebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.