Hearthstone Klasik Format’la Zamanda Yolculuk Başlıyor Hearthstone Klasik Format’la Zamanda Yolculuk Başlıyor
(Haber Bülteni) Bugün, Hearthstone’a klasik format geliyor. Oyunun 2014’teki ilk sürümünde yer alan 240 kartı kullanarak destelerinizi oluşturmaya başlayın! Koleksiyondaki Temel, Klasik ve Şeref... Hearthstone Klasik Format’la Zamanda Yolculuk Başlıyor

(Haber Bülteni)

Bugün, Hearthstone’a klasik format geliyor. Oyunun 2014’teki ilk sürümünde yer alan 240 kartı kullanarak destelerinizi oluşturmaya başlayın!

Koleksiyondaki Temel, Klasik ve Şeref Salonu kartları, 2014 yılındaki halleriyle Klasik formatında kullanıma açık olacak. Bu da o günden bu yana oyuna getirilen tüm denge değişikliklerinin geri alınacağı anlamına geliyor.

  • Klasik paketlerinden çıkan kartlar artık hem Klasik formatı hem de Vahşi formatındaki Miras seti için koleksiyonunuza eklenecek.
  • Vahşi formatını açmak ayrıca Klasik formatına erişebilmenizi sağlayacak.
  • Klasik ödül sistemleri, derece sistemleri ve sezonları tıpkı Standart ve Vahşi gibi işleyecek ve bu format kendi eşleştirme havuzuna sahip olacak.
  • Klasik formatın çıkışıyla birlikte toplam deste sayısı 18’den 27’ye yükselecek.
  • Hearthstone’un Klasik setine ilerleyen dönemlerinde eklenen kartlar Klasik formatında kullanılamayacak ve Klasik paketlerinden çıkmamaya başlayacak. Bu kartlar, Vahşi formatının Miras seti altında işlenebilecek. 

 

 

Ayrıca oyuna giriş yapan tüm oyuncular hesap başına bir adet Altın Klasik Kart Paketi kazanacak.

Klasik formatındaki tüm kartları incelemek için: https://playhearthstone.com/en-us/cards adresini ziyaret edebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.