Hearthstone’da ‘Wild’ Etkinlikler Başlıyor! Hearthstone’da ‘Wild’ Etkinlikler Başlıyor!
Blizzard, Hearthstone için Wild kartların başrolde olduğu yeni etkinlikleri başlatıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Hearthstone’da ‘Wild’ Etkinlikler Başlıyor!

Blizzard, Hearthstone için Wild kartların başrolde olduğu yeni etkinlikleri başlatıyor.

Bir süredir ikiye ayrılan Hearthstone, Wild ve Standart olarak oynanabiliyordu bildiğiniz üzere. Wild formatıyla çok çılgın ve çekişmeli mücadeleler verilebiliyordu çünkü şimdiye dek oyuna gelmiş bütün kartlardan desteler yaratılmasına imkan tanıyor Wild formatı. Şimdi ise Wild kartların ön planda olacağı bir dizi etkinlik geliyor.

Blizzard, Wild formatını kutlamak amacıyla Ocak ayında düzenlenecek bütün Tavern Brawl’larda Wild kartlarının da olacağını açıkladı. Öte yandan toplamda 30 bin dolar ödül havuzuna sahip Wild temalı bir turnuvanın elemeleri de başladı. Elemeler bölgesel olarak yapılıyor.

Ayrıca Goblins vs. Gnomes, Whispers of the Old Gods, The Grand Tournament ve Mean Streets of Gadgetzan hikayelerinin Wild kartlarını barındıracak olan kart paketleri de 21 Ocak’a kadar uygun fiyatlarla oyuncuları bekliyor olacak.

Ana’s Bastet Challenge’la Overwatch Ödülleri Kazanın!