Heroes & Generals Xylander Güncellemesi Geldi Heroes & Generals Xylander Güncellemesi Geldi
Heroes & Generals Xylander güncellemesi büyük avantajlar getiriyor. İkinci Dünya Savaşı'nı seviyorsanız bu oyunu mutlaka deneyin. Heroes & Generals Xylander Güncellemesi Geldi

Ülkemizde çok bilinmeyen ve halen beta aşamasında olan Heroes & Generals, F2P piyasasındaki tek İkinci Dünya Savaşı temalı oyun. Reto Moto tarafından geliştirilen oyunun yeni güncellemesinin adı İkinci Dünya Savaşı’nda Fransa Savaşı ve Doğu Cephesinde görev alan Alman Generali Wolf-Dietrich von Xylander’dan geliyor.

Wolf-Dietrich von Xylander Demir Haç Nişanı’na layık görülmüş son derece başarılı bir general.

Bu güncellemeyle beraber gelen en güzel haber artık son derece dengesiz savaşlara sahne olan Battle haritalarının biraz daha dengelenmesi ve bu haritalarda savaşanların Staged Battle’a göre daha fazla XP ve Warbond kazandırması. Burada performansınız kadar oyunda geçirdiğiniz zamanda hesaplanıyor. İlk bakışta ödülün iki katına yakın bir seviyeye çıktığını söyleyebilirim.

Diğer önemli güncellemeler

– Sovyetlere AVS-36 tüfeği getirildi. Bu tüfek, oyuna eklenen ve özellikle Almanlara büyük avantaj sağlayan StG44 ve Amerikalılar’ın M1/M2 Carbine’ine alternatif olarak oyuna ekleniyor.
– Şehir ve Fabrika haritalarına yeni ayarlar getirildi ve orta koridor açıldı.
– Hile yazılımı güncellendi
– Yeni üniformalar ve kamuflajlar eklendi. Ayrıca farklı silah skinleri de eklendi. – Bu kamuflajlar özellikle sniperlar için büyük bir avantaj sağlıyor.
– General arayüzü güncellendi.
– Sovyet tarafına bıçak gibi kullanılacak bir süngü eklendi

Tüm değişiklikleri aşağıdaki videoda ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Reto Moto yapımcılarıyla gerçekleştirdiğimiz röportajı ise buradan okuyabilirsiniz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.