Heroes & Generals’a Yeni Yama Geliyor-Mobil Uçaksavarlar! Heroes & Generals’a Yeni Yama Geliyor-Mobil Uçaksavarlar!
Heroes & Generals, yeni yamasıyla gökyüzünü pilotlara dar ediyor. Heroes & Generals’a Yeni Yama Geliyor-Mobil Uçaksavarlar!

Türkiye’de çok az kişi tarafından oynanan fakat 6  milyon oyuncusuyla oldukça geniş bir kitleye hitab eden F2PMMOFPS Heroes & Generals’a yeni bir yama geliyor.

İkinci Dünya Savaşı’nın 3 madalya almış askerlerinden olan Lucian Adams‘a adanan bu “Adams Ground Fire” adlı yeni yama da en büyük yenilik ise Sovyet, Alman ve Amerikan tarafları için aynı ayrı birer mobil AA (Anti Aircraft-Uçaksavar) silahının eklenmesi.

Bir başka yenilik ise askerlerin sırt çantalarının kaldırılması. Böylece sırtınızı duvara verdiğinizde duvarın içine girerek dışarında yerinizi belli eden bu problem de ortadan kaldırılmış oluyor.

Son olarak belden ateş ederken mermilerin dağıldığı konik yapı elden geçirilerek alan daraltılmış. Böylece bu tip silahlarda daha isabetli atışlar yapabileceksiniz.

Ayrıca USM1A3 Half Track’ine de yeni bir skin geliyor ve Town haritasına yeni özellikler ekleniyor.

Bu kadar keyifli bir oyunu ülkemizde çok az kişi oynasa da, kaliteli oyuncu kitlesi ve keyifli oyun tecrübesine sahip olan Heroes & Generals’ı en azından bir kez olsun denemelisiniz.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.