Heroes of Newerth Türkiye Kapılarını Tam Sürümle Oyunculara Açıyor! Heroes of Newerth Türkiye Kapılarını Tam Sürümle Oyunculara Açıyor!
Merakla beklenen Heroes of Newerth tam sürümüyle artık Türkiye’de. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu olan ve bilgisayar oyunları konusunda iddalı oyuncuların bir numaralı tercihi Heroes... Heroes of Newerth Türkiye Kapılarını Tam Sürümle Oyunculara Açıyor!

Merakla beklenen Heroes of Newerth tam sürümüyle artık Türkiye’de.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu olan ve bilgisayar oyunları konusunda iddalı oyuncuların bir numaralı tercihi Heroes of Newerth, 28 Mayıs Çarşamba günü kapılarını tam sürümüyle açıyor. Oyunu Avrupa sunucuları üzerinden oynayan oyuncularda hesaplarını hiç bir ücret ödemeden Türkiye’ye taşıyabilecekler. Hatta bu kadarla da bitmiyor. Hesabını Heroes of Newerth Türkiye’ye transfer eden oyuncular, tam 100 Dolar değerinde daha önce benzeri görülmemiş bir Hediye Paketi’ne sahip olacaklar! Ve daha da fazlası, Avrupa hesaplarında sahip oldukları ürünleri de Heroes of Newerth Türkiye’de kullanabilecekler.

Oyuna yeni başlayacak olanların da çeşitli hediye paketleriyle karşılanacaklarını belirtmemizde fayda var. Tamamen Türkçe olarak oynanabilen ve ücretsiz olan Heroes of Newerth oyununa kayıt olup, oyunu yine ücretsiz indirebilmek için yalnızca bir kaç gün beklemeniz gerekecek.