Heroes of the Storm’un Karma Etkinliği CraftWars Başladı Heroes of the Storm’un Karma Etkinliği CraftWars Başladı
(Haber Bülteni) Heroes of the Storm’un CraftWars etkinliği resmi olarak oyuna dahil oldu. CraftWars yamasıyla beraber yeni kostümler, binekler, yeni Nexus Anomalisi, en son... Heroes of the Storm’un Karma Etkinliği CraftWars Başladı

(Haber Bülteni)

Heroes of the Storm’un CraftWars etkinliği resmi olarak oyuna dahil oldu. CraftWars yamasıyla beraber yeni kostümler, binekler, yeni Nexus Anomalisi, en son kahraman yenilemeleri ve fazlası oyunculara sunuluyor.

Yeni Kostümler , Kahramanlar ve Binekler

CraftWars’la birlikte bu sefer StarCraft ve WarCraft evrenlerinin kesiştiği bir dünya keşfediliyor. CraftWars’da Bıçaklar Kralı Arthas tüm dünyalara hükmediyor. WarCraft evreninde bir prens olan Anduin, StarCraft evreninde de aynı unvanı koruyarak Dominion İmparatoru Anduin olarak karşımıza çıkıyor. Gazlowe ve StarCraft SCV’sini bir araya getiren Mineral Madencisi Gazlowe ise kahraman yenilemesiyle birlikte oyundaki yerini alıyor. D.Va ve Gazlowe güncellenerek daha güçlü dövüşçüler haline gelebiliyor.

Yeni Nexus Anomalisi

Heroes of the Storm’un dördüncü ve en yeni Nexus Anomalisi olan Gladyatör Madalyonu, oyunculara kitle kontrolü ve engelleme etkilerini ortadan kaldıracak kısa süreli bir Durdurulamaz güçlendirmesi sunuyor (5 dakika bekleme süresi). Önceki Nexus Anomalileri gibi bu Nexus eğlencesi de sınırlı süreliğine burada olacak.

 

CraftWars yaması hakkında daha fazla bilgi için burayı ve tüm yeni CraftWars kostümlerini ve bineklerini buradan inceleyebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.