Hong Kong da Akacak Kan Damarda Durmaz derler.. Hong Kong da Akacak Kan Damarda Durmaz derler..
Hong Kong Massacre (katliamı) adındaki oyun hakkında bilmemiz gereken her şey saklı. Yukardan bakış açısına sahip oyun 90’ların suç filmleri havasında dur duraksamadan adam... Hong Kong da Akacak Kan Damarda Durmaz derler..

Hong Kong Massacre (katliamı) adındaki oyun hakkında bilmemiz gereken her şey saklı. Yukardan bakış açısına sahip oyun 90’ların suç filmleri havasında dur duraksamadan adam öldürülen ve nedeni belirsiz bir şekilde her ölen rakibin patlayarak kan fışkırttığı bir indie oyun. Oyunun ilk tanıtım videosu da bu konunun altını çizer cinsten zira her yerin kıpkırmızı olmadığı bir kare yok. Tarantino tarzı şiddeti seven oyuncuları eğlenceli saatler bekliyor.

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.