HONOR 20 Yaz Bitmeden Türkiye’de Kullanıcılarla Buluşuyor! HONOR 20 Yaz Bitmeden Türkiye’de Kullanıcılarla Buluşuyor!
HONOR, yapay zekâ destekli 48 MP dört kameraya sahip HONOR 20 modelinin yaz sezonu bitmeden Türkiye'de kullanıcılarla buluşacağını duyurdu. HONOR 20 Yaz Bitmeden Türkiye’de Kullanıcılarla Buluşuyor!

HONOR, yapay zekâ destekli 48 MP dört kameraya sahip HONOR 20 modelinin yaz sezonu bitmeden Türkiye’de kullanıcılarla buluşacağını duyurdu.

Asya pazarında 14 günde 1 milyondan fazla satışa ulaşan akıllı telefon, “Harika Görünüyor” sloganıyla Türkiye’ye geliyor. 6,26 inç ekranlı yeni HONOR 20, güçlü kamerasının yanı sıra güçlü donanım özellikleri ve dünyada ilk kez bu seride kullanılan Dinamik Holografik cam tasarımıyla öne çıkıyor. Türkiye lansmanı 4 Eylül’de gerçekleşecek olan ürün, özel bir kampanya ve paket ile tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Fotoğraflar

HONOR 20 yapay zekâ destekli dört kamerasıyla günün her saatinde kaliteli görüntü sunabiliyor. Ana kameranın farklı işlevlere sahip dört ayrı lensi, her çekim senaryosunda kaliteli fotoğraflar ortaya çıkarıyor. Cihazın arka kamerasını oluşturan lensler 48 MP çözünürlüklü Sony IMX586 ana lens, 16 MP süper geniş açılı lens, derinlik algılayıcı lens ve MP makro lens olarak sıralanıyor.

HONOR 20 yapay zekâyı her koşulda en iyi pozları yakalayabilmek için kullanıyor. 222 farklı kategoride çekim senaryolarını tespit edebilen yapay zekâ destekli kamera, gece çekimlerinde ise görüntüdeki titremeleri en aza indirerek fotoğraf kalitesini artırmak için gelişmiş algoritmalardan faydalanıyor. Yapay zekâ aynı zamanda ön kamerada da çalışarak 8 farklı kategoride tanımlama yapabilmekte.

Tasarım

HONOR 20, dünyada ilk kez kullanılan Dinamik Holografik cam tasarım ile öne çıkıyor. Ön yüzde ise yüzde 91,6 ekran-gövde oranı, ekran içi 32 MP ön kamera ve parmak izi okuyucunun sağ kenarda yer alması gibi tercihlerle kesintisiz bir deneyim sağlanıyor.

Batarya

HONOR 20’nin sahip olduğu yüksek kapasiteli batarya, HONOR Süper Şarj özelliğiyle birleştiğinde gün boyu kesintisiz bir kullanım sunuyor. Süper Şarj ile telefonun enerjisi sadece 30 dakikada yüzde 55’in üzerinde şarj ediliyor.

Honor 10 Lite | 24 MP Ön Kameralı Fiyat Performans Kralı!