Kategoriler

Hounds Açıldı

Netmarble EMEA’nın merakla beklenen, ülkemizde Türkçe olarak yayınlayacağı MMO Role Playing Shooter Hounds: The Last Hope’un tanıtım sitesi açıldı!

Hounds ile ilgili bilgilerin ilk defa bu kadar detaylı olarak verildiği sitede, oyun ile ilgili hemen hemen tüm bilgileri bulmak mümkün. Sınıflar, silahlar, zırh ve kostümler, oyun modları gibi birçok bilginin yer aldığı site, video içerikleri ile yoğun olarak desteklenmiş ve oyundan kesitler direkt olarak, oyunseverlere sunulmuş.

Hounds’da bulunan 4 sınıf, her sınıfa ait tanıtım videoları ile detaylandırılmış. Her sınıfa ait öne çıkan yeteneklerin ve ideal ekipman tercihlerin de sıralanmasıyla, site, mini bir rehber olma görevini de üstleniyor. PvP modu kadar, PvE modunun da öne çıktığı Hounds’da, oyun modlarının çeşitliliği bir kez daha gözler önüne serilmiş. Takım savaşı, İmha, Sabotaj, İşgal ve Yakın Dövüş gibi PvP modlarının yanında, Ana Operasyon, Yan Operasyon, Boss Operasyonu ve Günlük Görevler gibi PvE modları da oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Nisan ayında Kapalı Beta’ya başlaması planlanan Hounds’da her hafta yeni bir haber yayımlanacak. Hounds betasına buradan başvurabilirsiniz.

Görüntülenmeler:
4
İlgili Kategoriler
Haber · Hounds Last Hope · Oyun Haberleri · PC