Kategoriler

Hounds: The Last Hope İçin Yeni Yama

Hounds: The Last Hope, yeni yama ile birlikte oyun kullanıcılarına daha fazla deneyim imkanı ve daha fazla heyecan sunuluyor.

Açık betası ilk kez 17 Nisan’da oyunseverlerle buluşan Hounds: The Last Hope’un yeni yaması 13 Ağustos tarihinde yayınlandı. Yeni yama ile birlikte oyun kullanıcılarına daha fazla deneyim imkanı ve daha fazla heyecan sunuluyor.

MMOTPS ve TPS oyun deneyimini ücretsiz olarak bir arada sunan Hounds: The Last Hope’un yayınlanan son yamasında, Wickbroke’lara karşı savaş tüm hızıyla devam ederken daha fazla operasyon deneyimi oyuncuları bekliyor. Kolay ve zor seviye seçenekleri ile ana ve ek operasyonların yanı sıra hafta boyunca açılacak yeni özel operasyonlar yeni yamanın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Bu özel operasyonlar oyunculara daha iyi eşyalar, daha fazla altın ve tecrübe puanına sahip olma imkanı sunuyor.

Netmarble EMEA’nın yeni yamasını duyurduğu Hounds: The Last Hope, Mavi Alev ve Kızıl Kertenkele silah setlerinin ardından kırmızı ve beyaz renklerden oluşan Kurtarıcı ve Yargıç Serisi yeni silah setlerini çok özel şans kutuları ile mağazada oyunseverlerle buluşturuyor. Yeni yamada oyuncular ayrıca yeni silah setlerini Tier 2’den Tier 3’e yükseltebiliyor.

Yeni yamada 70. Seviye yolunun açıldığı oyunda 70. Seviye olan herkese 40 adet L ve U Jeton hediye ediliyor.

Görüntülenmeler:
3
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Hounds Last Hope · Oyun Haberleri · PC