Huawei Idea Cloud Yarışması Bulut Uygulamalarına Teşvik Ediyor Huawei Idea Cloud Yarışması Bulut Uygulamalarına Teşvik Ediyor
HUAWEI Türkiye AR-GE Merkezi, bulut bilişim özelindeki projelerin teşvik edilmesi amacıyla Huawei Idea Cloud yarışmasını hayata geçirdi. Huawei Idea Cloud Yarışması Bulut Uygulamalarına Teşvik Ediyor

HUAWEI’nin ve bilişim dünyasının önde gelen AR-GE merkezleri arasında yer alan HUAWEI Türkiye AR-GE Merkezi, bulut bilişim özelindeki projelerin teşvik edilmesi ve geleceğe taşınması amacıyla Huawei Idea Cloud yarışmasını hayata geçirdi.

Üniversite öğrencilerinden profesyonellere kadar tüm eko-sisteme açık olan yarışma platformu, geleceğin bulut yazılım ve uygulamalarının gelişimine destek olmayı amaçlıyor.

Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojilerinin gelişimini teşvik eden bir yarışma olarak öne çıkan Huawei Idea Cloud, genç katılımcılardan, serbest geliştiricilere ve sektör profesyonellerine kadar uzanan geniş bir kitleyi, yenilikçi bulut bilişim fikirleri ve uygulamaları geliştirmeye davet ediyor.

Huawei Idea Cloud katılımcıları yarışmaya birden fazla proje ile de başvuru yapabiliyor. Yarışmacılar sunum içeriklerinin yanı sıra, projeleri kapsamında hazırladıkları kod ve modellemeleri de sunabilecekler.

7 Temmuz tarihine kadar başvurulabilecek olan Huawei Idea Cloud yarışmasının finalistleri ise 14 Temmuz’da belli olacak. Finalistler 15 – 21 Temmuz arasında proje içeriklerini paylaşabilecek. Kazanan projeler ise 27 Temmuz’da gerçekleştirilecek ödül töreni ile duyurulacak.

Yarışma sonunda birinci olan proje Huawei P30 Pro, ikinci olan proje Huawei P30, üçüncü olan proje ise Huawei Watch GT ile ödüllendirilecek.

Başvuru ve detaylı bilgi burada.

Dört Kameralı HONOR 20 PRO 3 Saniyede 85 Milyon TL’lik Sipariş Aldı!