HUAWEI, WATCH GT Ürünlerini Tanıttı HUAWEI, WATCH GT Ürünlerini Tanıttı
Huawei, WATCH GT adındaki yeni giyilebilir teknoloji ürününü açıkladı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. HUAWEI, WATCH GT Ürünlerini Tanıttı

Huawei, WATCH GT adında yeni giyilebilir teknoloji ürününü açıkladı. HUAWEI Mate 20 Serisinin yanı sıra, yeni giyilebilir cihazlar tüketicilerin faaliyetlerini takip etmeleri ve bilimsel araştırmalara dayanan fitness önerileri almaları için yeni yollar sunuyor.

WATCH GT; klasik kol saati tasarımı, çok yüksek pil ömrü, düşük güç tüketimi, aktivite takibi ve fitness koçluğu özelliklerine sahip. Yeni HUAWEI saati, yüksek performansa ve güvenilirliğe dikkat çekmek için GT adını taşıyor.

Teknolojik gelişmeler sayesinde yaşam standartları iyileştiğinden insanlar da çevrelerindeki dünyayı keşfetmeye daha hevesli hale geliyor. Akıllı telefonların bir uzantısı olarak giyilebilir cihazlar, tüketicilerin cihazlarından daha fazla yararlanmasına yardımcı olmak için bugünün telefonlarının özelliklerini tamamlıyor. Bugünün kent kaşifleri için tasarlanan HUAWEI WATCH GT, giyilebilir teknolojilerin en yaygın sorunlarından birini ele alıyor: pil ömrü.

HUAWEI WATCH GT, maksimum pil ömrü için kullanıcı etkinliğine bağlı olarak performans ve verimlilik modları arasında dinamik olarak geçiş yapmasını sağlayan yenilikçi bir akıllı güç tasarrufu algoritması kullanıyor. Akıllı güç tasarrufu, akıllı saatin sık kullanım modundayken iki haftaya kadar açık kalmasını sağlıyor. Dahası, HUAWEI WATCH GT’nin çift çekirdekli mimarisi, kullanıcının her iki dünyanın da en iyi özelliklerinden yararlanmasını sağlıyor. Böylece güçlü ve yüksek verimli bir akıllı saat deneyimi yaşatıyor.

Geliştirilmiş performans ve yeni özelliklerin yanı sıra HUAWEI WATCH GT, benzersiz bir tasarıma da sahip. 1,39 inç 454 x 254 AMOLED yüksek çözünürlüklü ekran, bilgileri bilekte net bir şekilde sunar. Akıllı saat gövdesi, paslanmaz çelik ve seramik çerçevelerle çift taç tasarımına sahip. Ayrıca kullanıcılara uzun yıllar dayanıklılık sağlamak için bir DLC elmas karbon kaplama ile işlenmiş. 10,6 mm kasa gövdesi, çift renkli silikon bant ve zarif deri-kauçuk bant seçenekleri ile de uyumlu.

Güçlü yeni özellikler

Ultra uzun pil ömrüne ek olarak, HUAWEI WATCH GT endüstri lideri konumlandırma özelliklerine sahip. Akıllı saat, hassas konumlandırma için eşzamanlı olarak ana uydu konumlandırma sistemlerinden üçü olan GPS, GLONASS ve GALILEO sistemlerinden veri alabiliyor. Bir izleme algoritması daha sonra çok sayıda farklı sinyali olan alanlarda bile birebir konumlandırma elde etmek için izleme verilerini optimize edebiliyor.

WATCH GT ayrıca tüm spor aktivitelerinde performans takibini de kolaylaştırıyor. Akıllı saat; kapalı egzersizler, açık hava koşuları, dağ tırmanışı, bisiklet ve açık su yüzme gibi bir dizi sporun takip edilmesini sağlıyor. Ayrıca fitness koçluğu özelliklerini de destekliyor. Kullanıcıların kalp atış hızlarını bilimsel yöntemlerle analiz ederek kullanıcıların daha önce hiç olmadığı kadar güvenli ve sağlıklı bir şekilde egzersiz yapabilmelerini sağlıyor.

TruSeen 3.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi, kullanıcının aktif ve istirahat kalp hızını izliyor. Yenilikçi PPG optik ve donanım tasarımı ile AI algoritmalarını birleştiren çözüm, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak kalp atış hızını yüksek hassasiyetle izleyebiliyor. Spor modunda kullanıcıların önceden ayarlanmış bir hedeflenen kalp atış hızı aralığına dayanarak antrenmanlarının yoğunluğunu değiştirmelerini bildirecek şekilde ayarlanabiliyor. Dinlenme modunda ise kullanıcıların dinlenme kalp atış hızını otomatik olarak izleyip kaydediyor. HUAWEI WATCH GT, uyku sırasında kullanıcının kalp atış hızını izlemek için görünmez ışıklar kullanıyor.

Gameband Atari Edition İle Kolunuzda Atari Oynayın!