HyperX Bir Milyondan Fazla USB Mikrofonu Piyasaya Sundu HyperX Bir Milyondan Fazla USB Mikrofonu Piyasaya Sundu
(Haber Bülteni) HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, HyperX, USB mikrofon serisinin nakliye sayısında 1 milyonu aştığını duyurdu. İlk olarak 2019 yılında mikrofon pazarına... HyperX Bir Milyondan Fazla USB Mikrofonu Piyasaya Sundu

(Haber Bülteni)

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, HyperX, USB mikrofon serisinin nakliye sayısında 1 milyonu aştığını duyurdu. İlk olarak 2019 yılında mikrofon pazarına sunulan HyperX QuadCast USB mikrofon, oyuncular, yayıncılar ve influencerlar arasında popüler bir seçim haline geldi. Hyperx, mikrofonlara olan talep arttıkça, oyuncuların, içerik oluşturucuların, öğrencilerin ve WFH profesyonellerinin sesini duyurma, topluluklarında aktif kalma ve işlerinde üretken olma ihtiyacını karşılamak için, özelleştirilebilir QuadCast S ve uygun fiyatlı SoloCast ile portföyünü genişletti.

HyperX EMEA Başkan Yardımcısı Paul Leaman, “HyperX, bireysel ihtiyaçları karşılamak için en yüksek kalitede oyuncu ürünleriyle gelişen içerik üreticilerini, influencerları ve oyuncu topluluklarını desteklemekten memnuniyet duyuyor.”Sürekli çabamız yalnızca oyuncular, yayıncılar ve yayımcılar için değil, aynı zamanda öğrenciler ve iş profesyonelleri için de net ve tutarlı ses sağlayan bir dizi mikrofon yaratmaktır.” dedi.

HyperX mikrofonları, LED durum göstergeli benzersiz, kullanımı kolay, dokun/sessize al sensörüne sahip olup, mikrofon etkinken kullanıcılara görsel olarak LED aydınlatmalı bildirim sunuyor. Bu çok yönlü mikrofonlar, çoğu mikrofon sehpası ve boom koluyla uyumluluk için 3/8 inç ve 5/8 inç dişli kurulumlara da uygun. Tüm HyperX mikrofonlar PC, PS4 ve Mac ile uyumlu ve Streamlabs gibi büyük yayın platformlarında da çalışıyor ve OBS, OBS Studio, XSplit, Discord ve TeamSpeak tarafından onaylı.

HyperX QuadCast ve Quadcast S mikrofonlar, çeşitli yayın kurulumlarını ve uygulamalarını desteklemek için stereo, çok yönlü, kardioid ve çift yönlü olmak üzere dört kutuplu model sunuyor. Mikrofonlar, yerleşik titreşim önleyici shock mount ve pop filtresi, uygun şekilde yerleştirilmiş gain kontrol düğmesi ve canlı mikrofon izleme için 3,5 mm kulaklık çıkışı ile donatılmış. Kişiselleştirme için HyperX NGENUITY yazılımıyla özelleştirilebilen dinamik RGB aydınlatma efektlerine sahip.

HyperX SoloCast USB mikrofon, monitör altı gibi küçük, dar alanlara sığacak şekilde döndürülebilir bir stand ve ayarlanabilir eğim ile tek bir kondansatör tasarımdan yararlanıyor. Tak ve Çalıştır özellikli mikrofon, video düzenleyiciler, yayıncılar, oyuncular ve daha fazlası için kaliteli ses sağlamak, ses kaynaklarını doğrudan mikrofonun önünde önceliklendiren bir kardioid kutup düzeni kullanıyor. QuadCast mikrofonun 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana HyperX, oyunculara, yayıncılara ve içerik üreticilere yüksek kaliteli, güvenilir ses için çeşitli seçenekler sunmak üzere mikrofon serisini genişletti. HyperX mikrofon serisi birçok ödül kazanmış ve FaZe Clan, Team Liquid, XSET Gaming organizasyonları dahil olmak üzere birçok içerik oluşturucu, influencer, oyuncu ve ekip için tercih edilen mikrofon haline gelmiş.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.