HyperX Cloud Alpha Blackout Edition Satışta HyperX Cloud Alpha Blackout Edition Satışta
(Haber Bülteni) HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi HyperX, HyperX Cloud Alpha oyun kulaklığının Blackout versiyonunu satışa sunduğunu duyurdu. Saatlerce süren oyun deneyimi için... HyperX Cloud Alpha Blackout Edition Satışta

(Haber Bülteni)

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi HyperX, HyperX Cloud Alpha oyun kulaklığının Blackout versiyonunu satışa sunduğunu duyurdu. Saatlerce süren oyun deneyimi için en üst düzeyde konfor sağlamak üzere tasarlanan Cloud Alpha’da, birinci sınıf HyperX imzalı hafızalı köpük, daha yumuşak, daha esnek suni deri ile genişletilmiş kafa bandı ve dayanıklı, hafif bir alüminyum çerçeve tasarımı bulunuyor. Kulaklıklı mikrofon seti, konsol oyuncularının doğrudan kablo üzerinden ses seviyesini ayarlamasına ve mikrofonu sessize almasına olanak tanıyan, kablo üzeri ses kontrolcüsüne ve çıkarılabilir kabloya sahip.

Doğru oyun sesi sunmak için inanılmaz bir ton ve aralığa sahip Cloud Alpha, HyperX çift odacık teknolojisi bulunuyor. 50mm sürücülü, HyperX çift odacık teknolojisi, basların orta ve yüksek tonlardan ayırmasına olanak tanıyarak oyun, müzik ve filmleri daha sürükleyici hale getiren dinamik bir ses oluşturuyor.

HyperX EMEA işletme müdürü Bianca Walter, “Cloud Alpha, HyperX ‘in devrim niteliğindeki çift odacıklı teknolojimizi kullanan ilk kulaklığıydı.” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir. “Çift odacıklı sürücülerimiz ve imza konforumuzla kullanıcılara başka bir kulaklık seçeneği daha getiriyor ve Cloud Alpha ‘nın Blackout versiyonunu sunmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Cloud Alpha Blackout versiyonu, PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S2, Xbox One™2, Xbox One S™2, mobile3, Nintendo Switch™ ve 3.5mm bağlantı noktası ile diğer sanal gerçeklik sistemleriyle çoklu platform uyumluluğuna sahip. Oyunculara gelişmiş ekip iletişim için daha net ve mükemmel ses kalitesi sunuyor ve kulaklık TeamSpeakTM ve Discord Sertifikasınna sahip.

HyperX Cloud Alpha Pro Oyun Kulaklığı Teknik Özellikleri:

Parça Numarası
HX-HSCA-BK/WW

Kulaklık
Sürücü: Neodyum mıknatıslı özel dinamik, 50 mm
Tip: Kulak üstü, dairesel, arkası kapalı
Frekans yanıtı: 13 Hz – 27 kHz
Empedans: 65 Ω
Hassasiyet: 1 kHz’de 98 dBSPL/mW T.H.D.: < 1%
Çerçeve tipi: Alüminyum
Kulak yastıkları: Hafızalı köpük ve birinci sınıf suni deri

Mikrofon
Öğe: Elektret kondenser tipi mikrofon
Kutup düzeni: Çift yönlü, Gürültü önleyici
Frekans yanıtı: 50Hz – 18kHz
Hassasiyet: -43dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)

Bağlantılar ve Özellikler
Ses bağlantısı: Kablolu 3,5 mm (4 kutuplu CTIA)
Ses kontrolleri: Hat içi ses kontrolleri

Fiziksel
Ağırlık: 298g
Mikrofonlu ağırlık: 336g
Kablo Uzunluk(lar)ı ve Tip(ler): 1.3m ayrılabilir kulaklık kablosu, 2m PC uzatma kablosu

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.