HyperX CloudX Stinger Core Resmi Xbox Lisanslı Ürün Serisine Ekleniyor HyperX CloudX Stinger Core Resmi Xbox Lisanslı Ürün Serisine Ekleniyor
HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, resmi olarak Xbox lisanslı en yeni oyun kulaklığı olan CloudX Stinger Core... HyperX CloudX Stinger Core Resmi Xbox Lisanslı Ürün Serisine Ekleniyor

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, resmi olarak Xbox lisanslı en yeni oyun kulaklığı olan CloudX Stinger Core kablosuz oyun kulaklığının piyasaya çıktığını duyurdu. 40 mm sürücülerle güçlendirilen CloudX Stinger Core kablosuz, Xbox Series X|S ve Xbox One’da oyun için optimize edilmiş etkileyici Windows Sonic uzamsal ses sunmak üzere tasarlanmıştır.

CloudX Stinger Core kablosuz versiyonu, tek bir düğmeyle yüksek kaliteli kablosuz ses için doğrudan Xbox Kablosuz bağlantısına sahiptir. 40 mm sürücüler ile Windows Sonic’in sürükleyici sesi, oyun deneyimini yükseltmek için net ses ve gelişmiş bas sunmaktadır.

HyperX işletme müdürü Bianca Walter yaptığı konuşmasında; “CloudX Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı ile lisanslı Xbox donanım yelpazemizi genişletmekten heyecan duyuyoruz” diyerek, “CloudX Stinger Core kablosuz kulaklığımız oyunculara ve HyperX hayranlarına, HyperX ‘ten bekledikleri konfor ve sesle tam kablosuz özgürlük sağlıyor.” sözlerine eklemiştir.

CloudX Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, sadece 275 gram ağırlığında olup, hafif bir tasarıma sahiptir. Uzun oyun seanslarında rahatlık sağlamak için yumuşak kulaklık yastıkları bulunmaktadır. Resmi Xbox lisanslı kulaklık, uyarlanabilir bir uyum sağlamak amacıyla 90 derece dönen kulak kapakları, kulaklıkta bulunan kullanışlı ses kontrolleri, döndürülerek sesi kapatılabilen gürültü önleyici mikrofon ve ayarlanabilir çelik kaydırıcılar dahil olmak üzere bir dizi kullanılabilirlik özelliği sunuyor.

HyperX CloudX Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı, 20 metrelik menzili1 ve 17 saate varan pil ömrü2 ile kablosuz bir deneyim sunar.

Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.

HyperX CloudX Stinger Core Kablosuz Oyun Kulaklığı Teknik Özellikleri:

Parti Numarası:
HHSS1C-DG-GY/G

Kulaklık
Sürücü: Dinamik, Neodyum mıknatıslarla birlikte 40 mm
Tip: Kulak üstü, çevresel, geri dönüş kapalı
Frekans yanıtı: 10Hz–21kHz
Empedans: 32 Ω
Ses basınç seviyesi: 98.5dBSPL/mW, 1kHz’te
T.H.D.: < 2%
Çerçeve tipi: Çelik
Kulak yastıkları: Yumuşak köpük ve kumaş

Mikrofon
Eleman: Elektret kondansatör tipi mikrofon
Kutup düzeni: Tek yönlü, gürültü önleyici
Frekans yanıtı: 20Hz-6.8kHz
Hassasiyet: -40dBV (1V/Pa, 1kHz)

Bağlantılar ve Özellikler
Ses bağlantısı: Kablosuz USB
USB ses formatı: Stereo
USB özelliği: USB 2.0
Örnekleme oranları: 44.1kHz, 48kHz
Bit derinliği: 16 bit
Ses kontrolleri: Yerleşik ses kontrolleri

Pil
Tür: Şarj edilebilir lityum polimer
Pil ömrü2: 17 saat
Şarj süresi: 3 saat

Kablosuz
Tip: 2.4 GHz / 5GHz
Kablosuz menzil1 :20 metreye kadar

Fiziksel
Ağırlık: 275g
Kablo uzunluğu ve türü: 0,5 m USB Micro-B – USB-A şarj kablosu

1 Kablosuz menzil, çevresel koşullar nedeniyle değişebilir.
2 %50 kulaklık ses seviyesinde test edilmiştir. Pil ömrü kullanıma göre değişirBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.